ISTORIJA

Vila Komoda, o pradžioje vadinta Vila Jūrapilis, mena devynioliktojo amžiaus antrąją pusę. Sakoma, jog šis statinys buvo užsakytas garsiausio Palangoje gyvavusio grafo, Felikso Tiškevičiaus. Istorikai mano, jog vilos projektą parengė italų architektas Leonardo Marconi. Sakoma, jog vyras taip pat suprojektavo identiškai atrodančią vilą, kuri šiuo metu puošia Monako apylinkes Prancūzijoje.

VILA KOMODA
VILA KOMODA

Po vilos pastatymo, Feliksas Tiškevičius vilą padovanojo savo broliui, Aleksandrui Tiškevičiui. Pastarasis tuo metu jau buvo Kretingos grafas, todėl būtent pačių Tiškevičių gyvavimo laiku apie vilos gyvenimą yra išlikę mažai informacijos. Tarpukariu vila ne kartą degė, buvo bombarduota. Paskutiniai vilos savininkai, prieš esančius, buvo Ateitininkų sąjunga.

Esamai Vilos Komodos šeimai perėmus jos valdymą, ši per trejus metus buvo prikelta naujam gyvenimui. Pirmąkart įžengus į šią vilą, joje neradome lubų, mus pasitiko augantys medžiai tarp jos sienų. 2018 metais, po ilgų atstatymų, Vila Komoda atvėrė duris, kaip butikinio stiliaus namai, sezoniško maisto restoranas, privatus, prancūziškas sodas bei šviesi stogo terasa.

Vilos Komodos šeima visada laukia Jūsų informacijos apie originalią naujųjų namų istoriją ir kviečia svečiuojantis klausti, visada nuostabu dalintis turimais įdomiais faktais. Prisimenant vilos kilmę, visi dešimt miegamųjų kambarių dabar yra pavadinti Tiškevičių šeimos vardais, esamas logotipas – sukurtas remiantis Tiškevičių herbo motyvais.

VILA KOMODA
VILA KOMODA - viešbutis ir restoranas Palangoje
Mus rasite
Meilės alėja 5

Palanga, Lietuva

Sekite mus

ES projektai

Svetainių dizainas ir kūrimas - belownil.com